Taubenhansl s.r.o.

Naše společnost působí na trhu již 30 let. Věříme, že se nám za tuto dobu podařilo vybudovat si dobrou pověst a získat cenné zkušenosti v oblasti výroby a distribuce. Původně se jednalo převážně o produkci dřevěných regálů, dekorativních prvků a prodejních pultů pro velké obchodní řetězce, v průběhu let se nám podařilo činnost firmy rozšířit o kovovýrobu, prodejnu nábytku a vlastní autodopravu. Jsme tak schopni nabízet našim zákazníkům široké portfolio výrobků a služeb.

V současné době se zaměřujeme především na sériovou výrobu pro klíčové odběratele. Spokojený zákazník pro nás není klišé - kvalita je naší prioritou, proto jí věnujeme velkou pozornost během celého výrobního procesu. Jsme držiteli certifikátu systému řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 a systému managementu společenské odpovědnosti dle normy ČSN 01 0391:2013. Není nám tedy lhostejná ani udržitelnost podnikání a společenská odpovědnost vůči našim zaměstnancům, obchodním partnerům a přírodě. Pravidelně investujeme do moderních technologií, co nejvíce šetrných k životnímu prostředí. Etické principy ctíme během každodenních firemních operací. Uvědomujeme si, že ne každý má v životě štěstí, proto dlouhodobě podporujeme různé dobročinné akce a neziskové organizace. Usilujeme o to, abychom pro Vás i pro naše zaměstnance byli spolehlivým partnerem se stabilním zázemím.

 

Zajišťujeme vše od návrhu, přes výrobu až po dodání produktů

Vysoká úroveň pracovního standardu

40+ spokojených zaměstnanců

Procesy

Návrh a plánování

Dle požadavků klienta zhotovíme návrh podoby finálního produktu. Naplánujeme výrobu a stanovíme termíny a ceny.

1
Výrobní proces

Snažíme se o maximálně efektivní výrobní postupy s ohledem na cenu a kvalitu finálního výrobku

2
Doprava a instalace

Zajišťujeme kompletní dopravu a instalaci našich produktů po celé ČR.

3

Rozšiřujeme náš tým o tyto pracovní pozice

Factory Worker

227 Marion Street, Columbia, SC 2921
info@bolts.com
1-888-123-4567

Job Description

We strive to maintain the highest standards while exceeding client’s expectations at all levels. We not only honor commitments, but are known for meeting tough deadlines while delivering nothing but the best. We aim to create a responsive client relationship that allows us to meet and even exceed the goals of each of our projects.

Required Skills

Bolts Construction Inc is well known for its innovation and by collaborating successfully with our customers, designers, sub-contractors, consultants as well as suppliers; we have been able to provide more specialized level of services. We are continuously evolving and understand the different aspects of delivering high value construction and complex projects with ease.

  Fully managed from the initial work , down to the finished structure
  Our work stands the test of time
  Motivated, highly-trained experts committed to their work

CEO's First Assistent

227 Marion Street, Columbia, SC 2921
info@bolts.com
1-888-123-4567

Job Description

Bolts Construction Inc offer clients with the support and accessibility of a local company while providing resources and stability of a multi-national company. We are committed to making a difference for our clients, employees and the community at large.

Required Skills

We pride ourselves for holding the highest standards in the construction industry and are proud members of the U.S. Green Building Council (USGBC). We also have positive experience with many projects under the Leadership in Energy and Environment Design (LEED) Rating System. Our entire team of 30 people are LEED-accredited professionals, making us fully trained and equipped to fulfil our client’s needs. We provide attention to details in every project and strive to achieve the highest level of execution in everything, from safety to quality.

  • Years of Experience
  • Honest and Dependable
  • Always on Schedule